QR Kodu
Skype

Skype

8.97 Geliştirici Skype
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Skype Skype Skype
Sürüm
8.97
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
Skype
Kategoriler
Mesajlaşma
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
50.4 MB
İndirmeler
3
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (50.4 MB)

Skype, internet üzerinden sesli ve görüntülü iletişim kurma hizmeti sunan bir uygulamadır. Skype kullanıcıları, ücretsiz olarak Skype hesabı olan diğer kullanıcılarla sesli veya görüntülü görüşmeler yapabilirler.

Skype, aynı zamanda telefon numaralarına veya sabit hatlara da çağrı yapabilen bir uygulamadır. Bu hizmet için ücretli bir hesap oluşturulması gerekir. Kullanıcılar, Skype hesaplarına kredi yükleyerek bu hizmeti kullanabilirler.

Skype, grup görüşmeleri yapma özelliği de sunar. Kullanıcılar, ücretsiz olarak diğer Skype kullanıcılarıyla grup görüşmeleri yapabilir veya ücretli bir hesapla, toplantılar için Skype for Business hizmetini kullanabilirler.

Skype ayrıca, kullanıcılara dosya paylaşma özelliği sunar. Kullanıcılar, Skype üzerinden belirli dosyaları paylaşabilir ve karşı tarafla hızlı bir şekilde dosya paylaşabilirler. Ayrıca, Skype, anlık mesajlaşma özelliği ile kullanıcılara yazılı iletişim kurma imkanı da sunar.

Sonuç olarak, Skype, internet üzerinden sesli ve görüntülü iletişim kurma hizmeti sunan bir uygulamadır. Kullanıcılar, diğer Skype kullanıcılarıyla ücretsiz olarak sesli veya görüntülü görüşmeler yapabilirler. Skype ayrıca, grup görüşmeleri yapma, dosya paylaşma ve anlık mesajlaşma özellikleri sunar. Skype, dünya genelinde popüler bir uygulamadır ve birçok kullanıcısı vardır.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.