QR Kodu
Subway Surfers

Subway Surfers

3.11.2 Geliştirici SYBO Games
(0 Değerlendirme) Mayıs 11, 2023
Subway Surfers Subway Surfers Subway Surfers Subway Surfers Subway Surfers Subway Surfers
Sürüm
3.11.2
Güncelle
Mayıs 11, 2023
Geliştirici
SYBO Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
169 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (169 MB)

Subway Surfers, SYBO Games ve Kiloo tarafından geliştirilen bir mobil koşu oyunudur. Oyuncular, tren raylarından kaçarken, engelleri atlatarak ve puan toplayarak oyunu tamamlamaya çalışırlar.

Subway Surfers, oyuncuların farklı dünya şehirlerinde koşmasına olanak tanıyan tur temalı bir oyun modu sunar. Oyuncular, dünya şehirlerinde farklı pistlerde koşarak puan toplarlar.

Oyuncular, Subway Surfers'ta karakterlerini özelleştirebilirler. Oyuncular, karakterlerine farklı kostümler ve ekipmanlar ekleyebilirler. Ayrıca, karakterlerin koşu ve atlama becerilerini geliştirmek için puan kazanabilirler.

Subway Surfers, oyunculara farklı güçlendiriciler ve bonuslar sunar. Oyuncular, jetpack, mıknatıs ve puan çarpanı gibi öğeleri kullanarak oyunlarını kolaylaştırabilirler.

Subway Surfers, oyuncuların çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışmalarını sağlayan bir çevrimiçi çok oyunculu oyun modu sunar. Oyuncular, diğer oyuncularla puanları karşılaştırarak liderlik tablolarında yarışabilirler.

Sonuç olarak, Subway Surfers, oyuncuların tren raylarından kaçarak ve engelleri atlatarak puan topladıkları bir mobil koşu oyunudur. Oyun, tur temalı bir oyun modu sunar ve farklı dünya şehirlerinde koşma imkanı sağlar. Oyuncular karakterlerini özelleştirebilir, güçlendiriciler ve bonuslar kullanabilir ve çevrimiçi çok oyunculu oyun modunda diğer oyuncularla yarışabilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.