QR Kodu
Train Station 2 Tren Strateji

Train Station 2 Tren Strateji

2.10.0 Geliştirici Pixel Federation Games
(0 Değerlendirme) Mayıs 08, 2023
Train Station 2 Tren Strateji Train Station 2 Tren Strateji Train Station 2 Tren Strateji Train Station 2 Tren Strateji Train Station 2 Tren Strateji Train Station 2 Tren Strateji
Sürüm
2.10.0
Güncelle
Mayıs 08, 2023
Geliştirici
Pixel Federation Games
Kategoriler
Oyunlar
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
249 MB
İndirmeler
0
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (249 MB)

Train Station 2 Tren Strateji, Pixel Federation tarafından geliştirilen bir tren yönetim simülasyonudur. Oyuncular, kendi tren istasyonlarını yönetirler ve farklı trenlerle işletmelerini büyütürler. Oyun,Train Station 2 Tren Strateji, oyunculara farklı tren istasyonları sunar. Oyuncular, kendi istasyonlarını inşa edebilir ve farklı binalar ve tesisler ekleyerek işletmelerini genişletebilirler. Ayrıca, oyuncular farklı trenler satın alabilir ve tren rotaları oluşturarak kendi tren ağlarını oluşturabilirler.

Oyuncular, farklı yarışmalar ve etkinlikler de kazanarak oyun içi para kazanabilirler. Bu para, tren istasyonlarını geliştirmek için kullanılabilir. Oyuncular, istasyonları daha işlevsel hale getirebilmek için farklı binalar ve tesisler satın alabilirler.

Train Station 2 Tren Strateji, tren yönetim simülasyonlarına ilgi duyanlar için eğlenceli bir seçenektir. Oyun, farklı tren istasyonları, trenler ve işletmeler sunar. Ayrıca, oyuncular farklı yarışmalar ve etkinlikler kazanarak oyun içi para kazanabilir ve istasyonlarını geliştirebilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.