QR Kodu
Wattpad - Hikaye Oku & Yaz

Wattpad - Hikaye Oku & Yaz

10.8.0 Geliştirici Wattpad.com
(0 Değerlendirme) Mayıs 02, 2023
Wattpad - Hikaye Oku & Yaz Wattpad - Hikaye Oku & Yaz Wattpad - Hikaye Oku & Yaz Wattpad - Hikaye Oku & Yaz Wattpad - Hikaye Oku & Yaz
Sürüm
10.8.0
Güncelle
Mayıs 02, 2023
Geliştirici
Wattpad.com
Kategoriler
E-Kitap
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
58 MB
İndirmeler
5
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Ziyaret

Wattpad, bir hikaye okuma ve yazma platformudur. Kullanıcılar, farklı kategorilerde binlerce hikaye ve kitap arasından seçim yapabilirler. Ayrıca, kendi hikayelerini de yayınlayabilirler. Wattpad, Android ve iOS cihazlarında kullanılabilir.

Wattpad, kullanıcıların favori yazarlarını takip etmelerine, hikayeleri kaydetmelerine ve diğer kullanıcılarla etkileşime geçmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, uygulama üzerinden yazarlarla veya diğer okuyucularla sohbet edebilirler. Ayrıca, kullanıcılar hikayelere yorum yapabilir ve beğenilerini paylaşabilirler.

Kullanıcılar, uygulama üzerinden kendi hikayelerini oluşturabilir ve yayınlayabilirler. Wattpad, kullanıcıların hikayelerini kolayca paylaşmalarına olanak tanır ve yazarların okuyucularıyla etkileşimde bulunmalarına yardımcı olur.

Wattpad, çeşitli kategorilerde binlerce hikaye sunar, bu da kullanıcıların farklı türlerde hikayeleri keşfetmelerine olanak tanır. Kullanıcılar, uygulama üzerinden popüler kategorileri arasından seçim yapabilir veya ilgi duydukları konuları arayabilirler.

Wattpad, hikaye okumayı ve yazmayı sevenler için eğlenceli bir seçenektir. Kullanıcılar, farklı kategorilerde binlerce hikayeyi okuyabilir, yazarlarla veya diğer okuyucularla etkileşime geçebilir ve kendi hikayelerini yayınlayabilirler.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.