QR Kodu
YouTube ReVanced

YouTube ReVanced

1.6.19 Geliştirici YouTube ReVanced
(0 Değerlendirme) Temmuz 10, 2023
YouTube ReVanced YouTube ReVanced
Sürüm
1.6.19
Güncelle
Temmuz 10, 2023
Geliştirici
YouTube ReVanced
Kategoriler
Müzik ve Ses
Platformlar
Android
Dosya Boyutu
19 MB
İndirmeler
310
Lisans
Ücretsiz
Bildir
Bildir
Şimdi İndir (19 MB)
YouTube en popüler video paylaşım sitelerinden biri diye bilinir fakat bazı kullanıcılar normal YouTube uygulamasının sınırlamaları ve reklamlarından rahatsız olabilir. Bu noktada YouTube ReVanced devreye giriyor. Gelişmiş özellikleri ve kişiselleştirme seçenekleri sunan üçüncü taraf bir uygulamadır.

YouTube ReVanced Nedir?

YouTube ReVanced, Android cihazlar için özel olarak geliştirilmiştir. İnsanlara daha gelişmiş bir YouTube deneyimi sunmayı hedeflerken, aynı zamanda YouTube deneyimini de korur. Temelde YouTube'un resmi uygulamasının özelleştirilmiş bir sürümüdür.

YouTube ReVanced'in Özellikleri Nelerdir?

1- Videoların arka planda çalmasına izin verir. Bu özellik videoyu izlerken başka bir uygulamayı kullanmak veya cihazı kilitlemek istediğinizde oldukça kullanışlıdır.

2- Reklamsız bir deneyim sunar. Videoları kesintisiz bir şekilde izleyebilir ve YouTube'un yaydığı reklamlardan kurtulabilirsiniz.

3- Videoları hızlandırma veya yavaşlatma, tekrar oynatma ve daha fazlasını yapma gibi ekstra kontroller sunar. Videoları kişisel tercihinize göre özelleştirmek isterseniz için oldukça yararlıdır.

4- YouTube deneyimininizi özelleştirmenize imkan tanır. Örneğin tema seçenekleri, karanlık mod ve özelleştirilebilir arayüz gibi seçenekler sunar.

5- Videoları cihazlarına indirme imkanı sunar. Videoları çevrimdışı izlemek isterseniz büyük bir avantajdır.

Neden YouTube ReVanced Kullanmalıyım?

YouTube ReVanced'in birçok avantajı vardır ve bu avantajlar daha iyi bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Reklamsız deneyim sunması, videoları kesintisiz izlemenizi sağlar. Arka planda çalma ve video indirme gibi özellikler, YouTube'u daha esnek kullanmanızı sağlar. Kişiselleştirme seçenekleri ise, YouTube'u kendi zevkinize göre özelleştirmenize yardımcı olur.

YouTube ReVanced, YouTube deneyimini özelleştirmek isteyenler için ideal bir seçenektir. Reklamsız deneyim, arka planda çalma, video indirme ve kişiselleştirme gibi özellikler, YouTube'u istedikleri şekilde kullanmalarını sağlar. ReVanced 3. taraf uygulama olduğu için güvenlik risklerine dikkat etmek gerekir ve sitemizden rahatça indirip kullanabilirsiniz.

Değerlendir

Değerlendir ve Yorum Yap

Değerlendirmeler

0 değerlendirme
5 oy
0
4 oy
0
3 oy
0
2 oy
0
1 oy
0
Değerlendir ve Yorum Yap
E-mail adresiniz gizli kalacaktır.