Village and Farm

Village and Farm

  • Oy ver
  • 128 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiPlayday Games
  • İşletim Sistemi Android 4.2 ve Üzeri

Village and Farm, Gerçekçi ve sürükleyici bir oyun olan Village and Farm; oldukça fazla kişi tarafından sevilerek oynanan bir simülasyon oyunudur. Gerçek hayatta çiftlik sahibi olmak isteyen kişiler için gerçekten farksız bir deneyim sunarak zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Kendinize ait bir çiftliğiniz olduğunu düşünün ve nasıl olacağını hayal edin. İşte hayallerinizdeki çiftliği ve yaşamı gerçekleştirmenin tam zamanı.

Kendinize ait çiftliğinizde sebze meyve ekip biçebilirsiniz. Hayvanlar yetiştirerek satıp para kazanabilirsiniz. Sebze ve meyvelerinizi dışarıya satarak ekonomik anlamda gelişerek çiftliğinizi çok daha büyük ve gelişmiş bir yer haline getirebilirsiniz. Bunların tamamını gerçekleştirmek sizin elinizde. Hayallerinizdeki çiftliği tasarlamanın tam zamanı.

VİLLAGE AND FARM NEDİR?

Kendinize ait bir çiftlik ve köy hayatını mı hayal ediyorsunuz? Gerçekleştirmenin tam sırası. Bu çiftlik oyunu sayesinde gerçek bir çiftlik deneyimi yaşayarak çiftliğiniz için gerekli şeyleri yapabilir ve onu daha gelişmiş bir hale getirebilirsiniz. Sebze ve meyveler ekerek para kazabilir ve yeni malzemeler satın alabilirsiniz. Aynı zamanda diğer oyuncuların çiftliklerini ziyaret ederek ilham alabilir ve onarla yardım ederek sizlerde onlardan destek alabilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde ilerleme sağlayabilirsiniz. Tüm dünya genelinde severek oynanan oyunda 10 milyondan fazla kullanıcının beklentileri ve istekleri doğrultusunda güncellemeler ve yenilikler yapılmaktadır.

OYUNUN ÖZELLİKLERİ

Eğlenceli ve mükemmel bir deneyim yaşatacak Village and Farm oyununda en güzel özellik ücretsiz olmasıdır. Oynaması ücretsiz olan bu oyunda bazı içerikler gerçek para karşılığı satın alınabilir. Ancak kendi sunduğu eğlenceli imkânlar ile de ücretsiz bir şekilde oynayarak hiçbir para ödemenize gerek kalmaz. Ayrıca dünyanın çeşitli yerlerindeki oyuncularla tanışabilir ve ticaret yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi pek çok özelliği ile simülasyon oyunları arasında yerini her zaman korumaktadır.