VivaVideo

VivaVideo

  • Oy ver
  • 693 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri Türkçe
  • ÜreticiQuVideo Inc
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve Sonrası

Android Video Oluşturma ve Düzenleme Uygulaması

VivaVideo; birbirinden güzel videolar hazırlamanızı sağlayan bir uygulamadır. Kişiselleştirilmiş videolarınız sayesinde hem profesyonel hem de özel hayatınızda işinize yarayacak videolardan yararlanabilirsiniz. Dünya üzerinde 500 milyondan kullanıcısı olan bu uygulama; video düzenleme konusunda en kullanışlı ve kaliteli özelliklere sahiptir.

Video yapma, video düzenleme, video montaj, videoya müzik ekleme, slayt oluşturma, video birleştirme, video kırpma, videoya metin veya fotoğraf ekleme gibi birçok özelliği ayağınıza getirmektedir. Fotoğraflı ve müzikli videolar oluşturarak başta Youtube olmak üzere TikTok, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında paylaşabilirsiniz.

VivaVideo; güncellemeler sayesinde yepyeni özellikler kazanmıştır. Videolara eklenebilen filtre, kolaj, etiket, tema, müzik, Selfie gibi malzemeler sayesinde ortaya çok daha kaliteli videolar çıkartabilirsiniz. Buna ek olarak, işinize yarayabilecek her türlü şarkı ve ses efekti bulunmaktadır. VivaVideo sayesinde hiçbir zorluk çekmeden videolarınıza müzik veya fotoğraf ekleyebilirsiniz. Ayrıca, birbirinden farklı geçiş efektleri ile ortaya harika videolar çıkartabilirsiniz. VivaVideo ile oluşturulan videoları en kaliteli şekilde dışa aktarabilirsiniz. Full HD 1080p veya 4K olarak dışa aktardığınız takdirde videolarınız büyük beğeni toplayacaktır.

Benzer İçerikler