VPN Proxy Master

VPN Proxy Master

  • 3.7/5 (3 oy)
  • 1383 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiALL Connected
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

VPN Proxy Master, Erişim engeli bulunan siteler veya uygulamalar ile karşılaşmak günümüzde sıklıkla karşılaşılan bir problemdir. Kimi zaman kişiyi korumaya yönelik kimi zaman ise nedensiz bir şekilde sitelere erişim engellenebilmektedir. İnternet kullanıcısının haklarını sınırlayan bu durumla karşılaşılması her ne kadar olağan bir durum olsada aynı derecede sinir bozucu olabilmektedir.

Bu tarz durumlar ile karşılaşılmaması için VPN Proxy Master uygulaması kullanılabilmektedir. Kullanımı oldukça kolay olan uygulama sayesinde engelli sitelere zahmetsizce giriş yapılabilmektedir. Uygulama kullanılırken girilmek istenen her bir site için oldukça hızlıdır. Beklenmesine gerek kalmadan, zaman kaybı yaşatmadan her işlem kolaylıkla yapılabilmektedir. Android ve ios işletim sisteminde en çok tercih edilen vpn uygulamalarından biridir.

VPN Proxy Master Nedir?

Bant genişliğinde herhangi bir kısıtlama bulunmaması uygulamanın tercih edilmesinde önemli bir rol üstlenmektedir. Hızlı ve zahmetsizce istenilen her siteye giriş yapılabilir. Uygulamayı indirmek ücretsizdir fakat ücretli versiyonları da bulunmaktadır. Uygulamanın ayakta durabilmesi için reklam yayınlaması durumuyla karşılaşmak istemeyenler ücretli versiyonunu da uygun fiyatlara satın alabilmektedir. Yararlı web sitelerin engelini kaldırmak için kullanılan uygula ile hızlı ve zahmetsiz bir şekilde işlemler yapılabilmektedir.

Dosya boyutu büyük olmadığından indirme işlemi kısa sürede tamamlanmaktadır. Uygulama hakkında detaylı bilgiye ulaşılması ve denenmesi için indirildikten sonra kurulumunun saniyeler içerisinde yapılması yeterli olacaktır. Uygulamayı denemek için hızlı bir şekilde indirebilir ve internette keyifle vakit geçirebilirsiniz.

Benzer İçerikler