VSCO Photo & Video Editor

VSCO Photo & Video Editor

  • 4/5 (2 oy)
  • 284 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce,Türkçe
  • ÜreticiVSCO
  • İşletim Sistemi Android 4.1 ve üstü

Android uygulamaların içerisinde bulunan fotoğrafçılık ve video çekimi son zamanlarda en trend ve iş kurtaran bir pozisyon durumu haline gelmiştir. Birçok profesyonel kamera özelliklerini barındıran uygulamalardan bir tanesi de VSCO CAM’dir. Öne çıkan özelliklerinden olan kaliteli filtreleri ile Android ve İOS işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Mobil fotoğrafçılık anlamında yalnızca filtreleri ile değil de, fotoğraflarınızın gerçekten çok iyi görünmesini sağlayabilen kullanışlı araçlara sahip olan bir düzenlemesi bulunmaktadır.

Doğal görünümlü efektler sunabilen VSCO, geniş fotoğraf düzenleme arayüzü ve kaliteli filtreleri ile ön planda bulunan bir uygulamadır. Fotoğraf düzenleme uygulamalarının içerisinde farklı özellikler ve yenilikçi olması ile diğerlerinden ayrılan farka sahiptir. Bu uygulamada ise fotoğraflarınızı tamamen değiştirmeden küçük hamleler yapıyor ve değişik formatlara da sokabiliyorsunuz. Düzenleme araçları uygulamanın en alt kısmında bulunuyor. Açılır kapanır pencere şeklinde olması da fotoğraflarınızın daha büyük ve net olmasını sağlıyor. Üzerinde rahatça oynama yapabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde fotoğraf çekebilir, mevcut olan fotoğraflarınızı da düzenleyebilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz birden fazla fotoğraflarınız var ise kütüphane kısmına ekleyerek oradan kolayca arzu ettiğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamış olduğunuz işlemli fotoğraflar bir galeri gibi uygulama içerisinde barındırılabiliyor. Kaydetmek istediğinizde galerinizde VSCO adına açılan bir albüm oluşturabiliyorsunuz.

Filtreleri kodlanmış şekilde sizlere sunuyor. Portre filtreleri için G paketi şeklinde sizlere sunuyor. Ayrıca seçmiş olduğunuz filtreleri derecesi ile kendi istediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Kontrast, sıcaklık, poz değerleri ve netleştirme özellikleri ile fotoğraflarınıza canlılık ve gerçeklik katabiliyorsunuz. Uygulamanın içerisinde bulunan 9 filtresi ile birlikte ücretsiz olarak karşınıza çıkmaktadır. Filtre paketlerinin tümünü satın almak istemezseniz dilediğiniz filtreler tek tek satın alınabiliyor. Bunun değeri ise 0.99 dolar. Tüm paketleri almak istediğiniz takdirde daha uygun toplu fiyatları sizlere sunuyor.

Fotoğraflarınızı düzenledikten sonra paylaşım yapabileceğiniz bir koleksiyon bölümünü de kullanabilirsiniz. Arayüz olarak sade ve kullanışlı uygulamalardan bir tanesidir. Fotoğrafları ekrana dokunarak pozlama biçimini sağlayabilirsiniz. Fotoğrafı içe aktar ve filtrele şeklinde fotoğraf düzenleme işlemi başlayıp son bulabiliyor.

Benzer İçerikler