Wannabe Challange

Wannabe Challange

  • 4/5 (1 oy)
  • 161 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiCom2uS
  • İşletim Sistemi Android 6.0 ve Üzeri

Wannabe Challange, keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen kişiler için eğlenceli senaryo sunuyor. Oyun genel anlamda gerçek yaşam deneyimi sunarak seçimler yapmayı mümkün hale getiriyor. Diğer oyunlarda olmayan rol yapma özelliği sayesinde kararlar vererek oyunun yönü değiştirilebiliyor. Oyuncular özel adamlarını oluşturarak karakter seviyesini yükseltiyor.

Karakterler için sunulan kıyafet seçenekleri ve moda stilleri güncel bir şekilde oyunculara sunuluyor. Oyuncular istedikleri stili oluşturarak rol yapma deneyimini dibine kadar yaşayabiliyor. Sokak ve K-POP stilleri sunulan oyunda romantik hikayeler ve senaryolar bulunuyor. Oyunlaştırılmış bir film gibi ilerleyen Wannabe Challange büyüleyici özellikleri sayesinde oyuncuyu etkisi altına alıyor. Oyuncular bu benzersiz dünya içerisinde keyifli zaman geçirebiliyor.

Yeni Gelen Özellikler

Oyun içerisinde yeni gelen özellikler olarak Vampire Hunter eklentisi geldi. Artık oyun içerisinde daha tehlikeli bir senaryo geçerli olacak. Bunun yanında PET sistemi de getirilerek evcil hayvan oluşturma ve besleme gerçek olacak denilebilir. Evcil hayvanlar için de istenildiği gibi düzenlemeler ve geliştirmeler oyuncuların elinin altında olacak. Evcil hayvanlar oyun içerisinde aktif bir şekilde kullanılabilecek. Normal yaşantıdaki gibi besleme ve bakımını yapma gibi faaliyetler de yapılabilecek.

Nasıl Oynanıyor?

Wannabe Challange oyununu oynarken ilk başta herkes kendi karakterini oluşturuyor. Karakter oluşturulduktan sonra ise üst düzey rol yapma deneyimlerini kullanarak farklı bir dünyaya geçiş yapılıyor. Çeşitli sosyal medya, arkadaşlık, ikili ilişkiler ve daha birçok özellik oyunda bulunuyor. 4 kişi ile başlayan senaryo yapılan seçimler doğrultusunda ilerleyerek çok daha eğlenceli hale geliyor. Rol yapma özelliklerine gelen her yeni güncelleme sayesinde oyun deneyimi daha da arttırılıyor. Oyunda bulunan hikayeleri okuyarak çok daha farklı maceralara atılmak isteyen herkes için Wannabe Challange yeni oyuncularını bekliyor.