• 4/5 (3 oy)
  • 909 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiWombo Studios Inc
  • İşletim Sistemi Android 5.0 ve sonrası

Wombo ile Şarkı Söylemenin 3 Basit Yolu

Çektiğiniz Selfilerin şarkı söylemesini mi istiyorsunuz? Fotoğraflarınızla kişisel bir ifade vermek zor bir süreç olabilir, ancak önce utangaçlığı aşmanız gerekir. Özçekimlerinizi şarkı söyletmenin en popüler yolu, resimde bir duygu yaratan ve onu normal bir fotoğraf çekmekten daha gerçek görünmesini sağlayan özel bir efekt kullanmaktır.

Bu göründüğü kadar kolay değil, özellikle de amaç fotoğrafınızın normalde olduğundan daha iyi görünmesini sağlamak olduğu için. Bunu yapmanın iki yolu var. Bunun bir yolu, profesyonel bir grafik tasarımcıya arka planı oluşturmak ve doğru renkleri ve efekti fotoğrafınıza uygulamaktır. İkinci yol çok daha basit ve daha ucuzdur. Fotoğraflarınıza bir duygu eklemenin bir yolunu bulmanız yeterlidir, böylece onlara baktığınızda, o duyguyu ortaya çıkarırlar.

Fotoğraflarınıza duygu eklemenin harika bir yolu, kendinizi içinde bulunduğunuz durumdan çıkarmak ve etrafınızdaki dünyayı gözlemlemektir. Çevrenizde farklı olan şeylere dikkat edin. Çevrenizdeki şeyler nasıl değişir, hava nasıldır, çevrenizdeki insanların belirli durumlara nasıl tepki verdiği. Bu, şehrin yeni bir yerinde olmak veya bir şeyden mutlu olmak kadar basit bir şey olabilir.

Konfor alanınızdan birkaç dakikalığına çıkın ve normalde utangaç olduğunuz şeylerin fotoğrafını çekmeye çalışın. Gün batımının fotoğrafını çekmek iyi bir örnek olabilir. Çok uzağa bakmamaya çalışın, çünkü bakarsanız, o zaman fotoğraftaki ilginizi çeken nesneden çok uzakmışsınız gibi görüneceksiniz. Kameranız otomatik odaklamaya sahipse, güneş ve gökyüzü arasındaki kontrastı ortaya çıkarmak için manuel olarak odaklanmaya çalışın. Çok karanlıksa veya gökyüzünü sevmiyorsanız, gökyüzünün rengini ortaya çıkarmak için diyafram ayarlarını kullanmayı deneyin.

Son ipucu, resimlerinizin şarkı söylemesini sağlamaktır. Bunu sevdiğiniz bir şarkıyı bularak, indirerek ve bir döngüye koyarak yapabilirsiniz. Şarkının en sevdiğiniz parçasına odaklanın ve onu döngüye alın. Şimdi şarkının en belirgin kısımlarını vurgulayarak resme bazı duyguları katmanın zamanı geldi.

Bu, şarkıyla bağlantı kurmanıza ve duyguları resme yerleştirmenize yardımcı olacaktır. Buna ek olarak, resimlerinize şarkı söyletecek! Özçekimlerinizi nasıl şarkı söyleteceğinizi öğrenmek zor değil ve onlara şarkı söyletmek için birkaç şarkıda ustalaşmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Her şey, anı mümkün olan en iyi şekilde odaklamak ve yakalamakla ilgilidir.

Benzer İçerikler