YouTube Vanced

YouTube Vanced

  • 4.7/5 (10 oy)
  • 615 Kez İndirildi
  • Lisans Ücretsiz
  • Dil Seçenekleri İngilizce
  • ÜreticiTeam Vanced
  • İşletim Sistemi Android 4.4 ve sonrası

Youtube Vanced Nedir?

Tüm dünyada milyonlarca kişinin severek kullandığı youtube uygulamasının en büyük sorunlarından biri reklam ve arka planda çalışmama özelliğidir. Kullanıcıların sıklıkla şikayet ettiği bu durumu ortadan kaldıran Youtube Vanced Youtube uygulamasının en çok bilinen modlaşmış versiyonlarından biri olma özelliğine sahiptir. Herhangi bir video izlerken araya giren reklamların ne derece rahatsızlık verdiği herkesin malumu olan bir gerçektir. Bu durumu ortadan kaldırarak resmi uygulamada bulunmayan özellikleri kullanıcılara sunan Youtube Vanced reklamsız bir deneyim imkanı sunmaktadır. Kullanıcıların severek tecrübe ettiği bu mod reklam engelleme ve arka planda çalışma avantajlarını sunmaktadır. Youtube’da Premium üyelik satın almak istemeyen kişilerin kısa süre içerisinde vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kolay kullanım imkanı ile kullanıcılara keyifli bir deneyim imkanı sunmaktadır.

Youtube Vanced Nasıl İndirilir?

İndirme işlemi oldukça kolay ve kısa süreli bir işlemdir. İndirme işlemi sonrasında kişi uygulamayı istediği her ortamda kullanabilmektedir.

  • Hemen İndir butonuna tıklayın ve bekleyin download işlemi bitince.
  • Bu aşamada Ayarlar- Güvenlik- Bilinmeyen Kaynaklar ve Aç kısımlarının etkinleştirilmesi gereklidir.
  • İndirme işlemi sonrasında MicroG ile kişinin kendi youtube hesabını uygulamada açması sağlanabilmektedir.
  • Tüm işlemlerin yapılması sonrasında Premium bir deneyim yaşanabilmesi için gerekli olan •izinlerin verilmesi tavsiye edilmektedir. Bu izinlerin verilmesi ardından herhangi bir ücret ödenmeden uygulama Premium olarak kullanılabilmektedir.

Youtube Vanced Özellikleri Nelerdir?

Kullanıcılara Premium bir deneyim imkanı sunan Youtube Vanced mobil bir uygulama olma özelliğine sahiptir. Günümüzde sevilerek kullanılan Youtube Vanced uygulamasının indirilmesi oldukça kolaydır. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı temada kullanım sunan uygulama arka planda müzik dinleme, video ve film izleme özelliğini sunmaktadır.

Youtube kullanıcıların çok iyi bildiği üzere dinlenen bir müziğin reklam ile kesilmesi kadar rahatsız edici hiç bir şey yoktur. Bu durum düşünüldüğünde kurtarıcı bir uygulama özelliğine sahiptir. Hızlı video oynatma seçeneği uygulamanın sunduğu bir diğer avantajdır. Herhangi bir ücret ödemeden android işletim sistemine sahip cihazlara indirilebilmektedir. Root’lu ve Root’suz aygıtlar için farklı indirme seçeneklerine sahiptir. Youtube uygulamasının kendi çerçevesi içerisinde tasarlandığından Youtube içerisinde ki olan tüm videolara erişim mümkündür.

Benzer İçerikler