Ziraat Mobil

Varies with device
İndir
4.5/5Oylar: 590,089
Geliştirici
T.C. Ziraat Bankası A.Ş.
Güncelleme
18 Nis 2022
Boyut
137.53 MB
Sürüm
Varies with device
Gereksinimler
Varies with device
Yayımlayan
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Açıklama

Ziraat Mobil, Ziraat Bankası eski bir geçmişe sahip olup günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilen bir bankadır. Çoğu finansal kurumun olduğu gibi mobil bankacılık hizmeti de sunmaktadır. Buna erişim Google Play Store gibi market uygulamaları üzerinden yapılabilir.

Ancak cihazınızda Play Store yoksa ya da açılmıyorsa kurum tarafından sağlanan bu imkandan da yararlanılamamaktadır. APK dosyası burada devreye girerek çözüm sunar. Böylece birçok bankacılık işlemine pratik, rahat şekilde ulaşabilir, saniyeler içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

Kolay bir şekilde kullanılan ve anlaşılabilir olan uygulama, kullanıcı dostu bir yapıdadır. Dolayısıyla karıştırmadan tüm işlemler gerçekleştirilebilir. İçerisinde pek çok fonksiyon olduğu için hızlı çözümler sağlamaktadır.

Ziraat Mobil Özellikleri Nelerdir?

Ziraat Mobil uygulaması gelişmiş özelliklere sahiptir. Ana sayfada bilgi panelleri mevcut olup buradan,

  1. Varlıklarım,
  2. Hesaplar,
  3. Kartlar,
  4. Yaklaşan talimatlar,

Gibi alanlara ulaşılabilir. Bunun yanı sıra bilgi panelleri üzerinden ana sayfa düzenleme ile gereksinim ve kullanım sıklığına göre kişiselleştirmeler de yapılabilir. Eğer para transferleri yapmak istiyorsanız, ATM’ye ya da bankaya gitmeksizin Havale, EFT gibi işlemleri yapmanızı sağlamaktadır. Hızlı transfer özelliği olduğu için kaydetmenize de yardımcı olur. Bunun yanı sıra şu gibi özellikleri de vardır;

  1. Son transferleri, fatura ve kurum ödemelerini tek ekrandan izleme
  2. En sık kullanılan hesapları, alıcıları, en sık ve en son gönderilen tutarı görme
  3. Profil fotoğrafı ekleme
  4. Bağış işlemlerini yapma

Bu ve diğer özellikler sayesinde banka, müşterilere büyük olanaklar tanımaktadır. Ziraat Bankası giriş mobil için sadece uygulamayı indirmeniz gerekir. Yükledikten sonra müşteri bilgilerinizi girerek, istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Ziraat Mobil Nasıl İndirilir?

Ziraat Mobil kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir. Beni hatırla fonksiyonu sayesinde kullanıcı bilgilerinizi kaydetmenize, böylece tekrar tekrar girmenize çözüm bulmaktadır. Eğer kredi veya kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, başvurular bölümünden çözüm alabilirsiniz. Ayrıca QR kod ile işlem de yapabilirsiniz.

Eğer uygulamayı kullanmak istiyorsanız, Ziraat Mobil indir için internet sitemizi kullanabilirsiniz. Yukarıda paylaştığımız linke tıklayarak güvenilir şekilde indirebilir, ardından standart bir APK gibi kurabilirsiniz.

Galeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir